Fotobudka, Fotobudka lubelskie, Fotobudka mazowieckie, Fotobudka na eventy, Fotobudka na imprezę firmową, Fotobudka na komunię, Fotobudka na urodziny, Fotobudka na wesele, Fotobudka podlaskie, Fotobudka wynajem, Wynajem fotobudki, Fotolustro, Fotolustro lubelskie, Fotolustro mazowieckie, Fotolustro na eventy, Fotolustro na imprezę firmową, Fotolustro na komunię, Fotolustro na urodziny, Fotolustro na wesele, Fotolustro podlaskie, Fotolustro wynajem, Wynajem fotolustra, fontanna iskier, ciężki dym, pierwszy taniec, księga gości, fajerwerki na wesele, napis miłość, napis love, mega serce, pudło z balonami

Kontakt

Kontakt

Potrzebujesz pomocy? Masz pytanie?

Zastanawiasz się, jakie atrakcje będą najlepsze? Chcesz wiedzieć czym różni się fotolustro od klastycznej fotobudki, a czym od fotobudki 360? A może masz pytania dotyczące ciężkiego dymu? Albo chcecie wiedzieć, jak duże pomieszczenie potrzebne jest do fontanny iskier?

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Doradzimy i ustalimy wszelkie szczegóły. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego mailowego lub przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.

Telefon

+ 48 727 904 191

WhatsApp

+ 48 727 904 191

Email

biuro@fajneFOTOLUSTRO.pl

Lokalizacja

ul. Staffa 12, 21-400 Łuków

Nasze Social Media:

Potrzebujesz rozkręcić imprezę? Zapytaj o wolne terminy?

Poniższe informacje znacząco przyśpieszą kontakt, przygotowanie wyceny oraz rezerwację terminu, których jest już coraz mnie, dlatego będziemy wdzięczni za uzupełnienie wszystkich pól.