Fotobudka, Fotobudka lubelskie, Fotobudka mazowieckie, Fotobudka na eventy, Fotobudka na imprezę firmową, Fotobudka na komunię, Fotobudka na urodziny, Fotobudka na wesele, Fotobudka podlaskie, Fotobudka wynajem, Wynajem fotobudki, Fotolustro, Fotolustro lubelskie, Fotolustro mazowieckie, Fotolustro na eventy, Fotolustro na imprezę firmową, Fotolustro na komunię, Fotolustro na urodziny, Fotolustro na wesele, Fotolustro podlaskie, Fotolustro wynajem, Wynajem fotolustra, fontanna iskier, ciężki dym, pierwszy taniec, księga gości, fajerwerki na wesele, napis miłość, napis love, mega serce, pudło z balonami

Księga gości

Księga gości na wesele i inne wydarzenia

Pamiątka na zawsze!

Księga gości to jeden z lepszych ślubnych prezentów, jaki możecie sprawić sobie sami. Choć w praktyce to podarunek gości weselnych dla pary młodej. Wpisywane do niej życzenia mają zawsze dużo bardziej emocjonalny charakter niże te na kartkach lub składane osobiście w pośpiechu. Po latach księga gości przypomni nie tylko ten niezwykły dzień, ale tez bliskich, którzy przeżywali wszystko razem z Wami.

99

Księga dostępna w kształcie kwadratu
o wymiarach 21,7 cm x 21,7 cm lub w kształcie prostokąta o wymiarach
21 cm x 30 cm

99

Księga dostępna w kształcie kwadratu
o wymiarach 21,7 cm x 21,7 cm lub w kształcie prostokąta o wymiarach
21 cm x 30 cm

99

Księga dostępna w kształcie kwadratu
o wymiarach 21,7 cm x 21,7 cm lub w kształcie prostokąta o wymiarach
21 cm x 30 cm

Dostępne do wyboru

Prostokątne księgi gości

Niech Twoja księga będą nietuzinkowe. Dobierz wzór księgi do klimatu swojego wesela.

Dostępne do wyboru

Kwadratowe księgi gości

Niech Twoja księga będą nietuzinkowe. Dobierz wzór księgi do klimatu swojego wesela.

Sylwia
Sylwia

Wesele 29.10.2022 r.

Rewelacyjna atrakcja na wesele! Korzystaliśmy z fotolustra, księgi gości, napisu LOVE i serca ledowego. Goście zrobili sobie mnóstwo zdjęć, ale to co zdecydowanie przerosło nasze oczekiwania to księga gości z oryginalnymi wpisami od każdego 🙂 Wszystko wyglądało pięknie i się świetnie udało, a Pan Tomek to profesjonalista pierwsza klasa 🙂 Wybraliśmy pakiet VIP i taki też polecamy (u nas bylo około 170 gości). Pana Tomka wyróżnia komunikatywność i super podejście do klienta.

Kasia
Kasia

Wesele 22.10.2022 r.

Z całego serca pragnę podziękować i polecić usługi Pana Tomka! Wszystko wyszło idealnie, począwszy od zabawy z fotolustrem, przez ciężki dym, piękne napisy czy fontanny iskier. Współpraca i kontakt z usługodawcą bezbłędny! Pan Tomek świetne zabawiał gości, przy fotolustrze widzieliśmy cały czas kolejkę chętnych. Dziękujemy bardzo i zachęcamy każdą młodą parę do skorzystania z tych usług! Panie Tomaszu, pięknie ozdobił Pan nasz dzień.

Paweł
Paweł

Wesele 08.07.2022 r.

Serdecznie polecam Pana Tomka! Od początku bardzo dobry kontakt, dużo nam pomógł w kwestii organizacji odpowiadając na wszystkie nasze pytania. Goście byli zadowoleni i świetnie się bawili. Napis LOVE również dodał uroku naszej sali. Gorąco polecamy i dziękujemy raz jeszcze za wspaniała zabawę.

Jakub
Jakub

Wesele 23-04-2022 r.

Z najczystszym sumieniem polecamy! Abstrahując od profesjonalnego podejścia, mega sympatycznej obsługi, cierpliwości do dzieci, fantastycznego kontaktu z gośćmi etc. etc., Pan z fotolustra dodatkowo zachęcał wszystkich do umieszczania zdjęć i wpisów w księdze gości, dzięki czemu została nam tylko jedna pusta strona! 🙂 Wolelibyśmy tego uniknąć, ale jeżeli któremuś z nas zdarzy się jeszcze taka impreza, na pewno skorzystamy ponownie!

Diana
Diana

Wesele 02.06.2022 r.

Współpraca z takim usługodawcą to czysta przyjemność - komunikacja przed i po weselu bez zastrzeżeń! Obsługa rewelacyjna - Pan Tomek jest przesympatyczny! Samo fotolustro - ekstra sprawa, goście chętnie korzystali i dobrze się bawili. Ponadto sama różnorodność gadżetów do fotolustra (i przede wszystkim - ich stan! - bo z tym też różnie bywa przy tego typu usługach) na wielki plus! Gorąco polecamy!

Dorota
Dorota

Wesele 26.06.2021 r.

Byliśmy BARDZO zadowoleni z fotolustra! Pan Tomek zadbał o każdy szczegół, zarówno błyskawiczna i miła komunikacja przed weselem (ustalenie szczegółów, dostosowanie gadżetów do stylu wesela, przygotowanie projektu wydruków) jak i super animacja i wsparcie gości podczas wesela sprawiły, że zarówno my, jak i goście mamy świetną pamiątkę na długie lata! Serdecznie polecam!

Nasze referencje

Klienci o nas

Dowiedzcie się jak sprawdziły się nasze atrakcje na różnych wydarzeniach. Zachęcamy do przeczytania opinii i zostawienia swojej.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Wiemy doskonale, że planując ważne wydarzenie zależy Wam, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Istotny jest każdy szczegół, liczy się każdy drobiazg. Dlatego znajdziecie tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące atrakcji na imprezy i współpracy z nami.

100 stron to wersja, która wystarczy nawet na duże wesele. Zakładając, że na weselu będziecie mieć 100 osób każda osoba będzie miała stronę do wpisu dla siebie. Wiele par wpisuje się razem na weselu, część gości nie wpiszę się, więc taka księga spokojnie starczy nawet na duże wesela.

Zamów teraz

Swoją księgę gości

Niech Twoja księga będą nietuzinkowe. Dobierz wzór księgi do klimatu swojego wesela i ciesz się niepowtarzalną pamiątką.

Telefon

+ 48 727 904 191

WhatsApp

+ 48 727 904 191

Email

biuro@fajneFOTOLUSTRO.pl

Lokalizacja

ul. Staffa 12, 21-400 Łuków

Nasze Social Media: