Fotobudka, Fotobudka lubelskie, Fotobudka mazowieckie, Fotobudka na eventy, Fotobudka na imprezę firmową, Fotobudka na komunię, Fotobudka na urodziny, Fotobudka na wesele, Fotobudka podlaskie, Fotobudka wynajem, Wynajem fotobudki, Fotolustro, Fotolustro lubelskie, Fotolustro mazowieckie, Fotolustro na eventy, Fotolustro na imprezę firmową, Fotolustro na komunię, Fotolustro na urodziny, Fotolustro na wesele, Fotolustro podlaskie, Fotolustro wynajem, Wynajem fotolustra, fontanna iskier, ciężki dym, pierwszy taniec, księga gości, fajerwerki na wesele, napis miłość, napis love, mega serce, pudło z balonami

Zamów teraz

Zamów teraz

Jak wynająć nasze fajneFOTOLUSTRO?

Cały proces rezerwacji naszych usług krok po kroku.

Potwierdź dostępność terminów

1. Odezwij się do mnie w celu potwierdzenia, czy oraz jakie w dniu Twojego wesela usługi mamy jeszcze dostępne. Jeżeli w podanym terminie wybrane przez Ciebie usługi mamy jeszcze dostępne, wstępnie je dla Ciebie rezerwujemy, aby dać Tobie czas na uzupełnienie umowy oraz wpłatę zaliczki rezerwacyjnej.

Podpisz umowę rezerwacyjną

2. Pobierz umowę wynajmu naszego fajnegoFOTOLUSTRA. Wystarczy kliknąć w przycisk “Pobierz umowę rezerwacyjną”, a umowa automatycznie pobierze się na twój komputer.

3. Uzupełnij pobrany dokument i odeślij do mnie na maila: biuro@fajneFOTOLUSTRO.pl. Oczywiście, zawsze możesz umowę dostarczyć do mnie osobiście, gdy tylko będziesz w Łukowie.

Możesz również uzupełnić i przesłać do mnie poniższy formularz. Mając komplet informacji przygotuję dla Ciebie umowę rezerwacyjną po czym prześlę ją do Ciebie na maila w celu jej sprawdzenia oraz akceptacji.

4. Zapoznaj się uważnie z zapisami umowy. Umowa jest krótka, napisana prostym językiem, więc nie powinna nikomu sprawić żadnych kłopotów. Jednakże, gdyby mimo tego pojawiła się konieczność omówienia któregoś z jej zapisów lub potrzebujesz czegoś więcej od umowy, to pamiętaj, że zawsze służę pomocą. Wystarczy tylko do mnie zadzwonić. Jeżeli nie masz zastrzeżeń do umowy, to wyślij zaliczkę rezerwacyjną jako potwierdzenie akceptacji warunków umowy oraz chęci wynajęcia naszych usług.

Nie wymagam Twojego podpisu na umowie, wystarczy, że wyślesz do mnie uzupełnioną umowę w pliku MS Word, wpłacona zaliczka rezerwacyjna będzie traktowana jako podpis elektroniczny.

Wpłać zaliczkę rezerwacyjną

5. Wpłać na poniższe konto bankowe lub BLIKiem na numer telefonu zaliczkę rezerwacyjną zgodnie z poniższymi wytycznymi. Zaliczkę możesz również wpłacić osobiście, gdy tylko będziesz w Łukowie. W momencie wpłacenia zaliczki ostatecznie rezerwujesz dla siebie termin wynajmu naszego fajnegoFOTOLUSTRA.

  • Przy wynajmie samego ciężkiego dymu, fontanny iskier, napisu MIŁOŚĆ lub napisu LOVE, zaliczka rezerwacyjna wynosi 200 zł.
  • Przy wynajmie samego fotolustra lub fotobudki, zaliczka rezerwacyjna wynosi 300 zł.
  • Przy wynajmie pakietu usług zaliczka rezerwacyjna wynosi 500 zł.

Przelew bankowy: mBank S.A. 64 1140 2004 0000 3802 7412 8191
lub przelew na telefon BLIK na numer 727-904-191

6. W odpowiedzi zwrotnej odeślę do Ciebie podpisaną przeze mnie umowę wynajmu naszego fajnegoFOTOLUSTRA wraz z potwierdzeniem otrzymania zaliczki rezerwacyjnej.

Wspólne przygotowanie do zabawy

7. Po podpisaniu umowy oraz wpłaceniu zaliczki rezerwacyjnej, pozostaje nam cierpliwie czekać na Twoje wydarzenie.

8. Na 3-4 tygodnie przed Twoim wydarzeniem odezwę się do Ciebie w temacie omówienia szczegółów związanych z planowaną zabawą, m.in.

  • Godziny w których goście będą mogli korzystać z fajnegoFOTOLUSTRA,
  • Miejsce w którym ma zostać rozstawione fotolustro podczas zabawy,
  • Jakie tło fotograficzne oraz szablon wydruku mam przygotować,
  • Jaki szablon wydruków wybierasz, itp.

Pamiętaj, co dwie głowy to nie jedna. Aby uniknąć ryzyka, że coś przeoczę lub co gorsze, wyleci mi coś z głowy, proszę Cię również o pilnowanie tego terminu. Gdybym się do Ciebie nie odzywał, nie czekaj, dzwoń do mnie.

W dniu wesela, eventu

9. W dniu wesela lub eventu, odpowiednio wcześniej przyjeżdżam na miejsce, aby przygotować urządzenie do pracy. Zawsze staram się, aby nie zakłócać porządku Twojego wydarzenia, dlatego na miejscu z reguły jestem około 2 godzin wcześniej, gdyż samo wniesienie i złożenie fotolustra trwa około półtorej godziny. W momencie wejścia twoich gości na salę, nasze fajneFOTOLUSTRO jest już gotowe do pracy.

Czas na jaki zostało wynajęte fajneFOTOLUSTRO liczone jest od momentu faktycznego rozpoczęcia zabawy, w przypadku wesel zabawę z reguły zaczynamy po pierwszym tańcu. Z doświadczenia wiemy, że właśnie wtedy fotolustro cieszy się największym zainteresowaniem gości.

10. Po zakończonej zabawie, w miarę możliwości najmniej zauważalnie dla gości jak się da, składam urządzenie i zabieram je z sali. To jest również moment w którym dokonujemy końcowego rozliczenia na naszą usługę.

Dzień lub dwa po weselu, evencie

11. Wszystkie pocztówki oraz paski jakie wydrukowało nasze fajneFOTOLUSTRO wgram do galerii internetowej i prześlę do Ciebie unikalny adres, dzięki któremu wszyscy Twoi goście jeszcze raz będą mogli przeżyć wczorajszą zabawę. Galeria internetowa ze zdjęciami z Twojego wydarzenia będzie dostępny dla wszystkich, którym udostępnisz jej adres przez okres minimum trzech miesięcy, w zależności od naszych ustaleń. Po tym okresie galeria internetowa zostanie wyłączona a zdjęcia zgodnie z RODO trwale usunięte.

12. Wszystkie zdjęcia, pocztówki oraz paski jakie wykona i przygotuje nasze fajneFOTOLUSTRO podczas swojej pracy, spakuję do jednego, wygodnego pliku ZIP i wgram na serwer, z którego będzie można wygodnie go pobierać dzięki unikalnemu adresowi, który do Ciebie wyślę. Tak jak w przypadku galerii internetowej, tak i tutaj, plik ZIP ze zdjęciami będzie przechowywany w zależności od naszych ustaleń, minimum 3 miesiące. Po tym okresie link do pliku przestanie działać, a Twoje zdjęcia, zgodnie z RODO zostaną trwale usunięte.

Pobierz umowę rezerwacyjną?

Jak wpłacić zaliczkę rezerwacyjną?

Przelewem bankowym na konto mBank S.A. 64 1140 2004 0000 3802 7412 8191 lub przelewem na telefon BLIK na numer 727-904-191.

Wysokość zaliczki

  • Przy wynajmie samego ciężkiego dymu, fontanny iskier, napisu MIŁOŚĆ lub napisu LOVE, zaliczka rezerwacyjna wynosi 200 zł.
  • Przy wynajmie samego fotolustra lub fotobudki, zaliczka rezerwacyjna wynosi 300 zł.
  • Przy wynajmie pakietu usług zaliczka rezerwacyjna wynosi 500 zł.

Masz jakieś pytanie?

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Wasze pytania. Doradzimy i ustalimy wszelkie szczegóły. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego mailowego lub przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie.

Zobacz również